Rope Skipping Brugge
» » Palmares
 

2016 (profs) - Lotto-Soudal

14 top10-plaatsen:

  • 2de proloog Tour de Suisse (WT)
  • 2de criterium Kortrijk
  • 3de Milaan - Sanremo (WT)
  • 3de Binche-Chimay-Binche (1.1)
  • 4de Dernycriterium Deurne
  • 4de Belgisch kampioenschap Lacs de l'eau d'Heure (BK)
  • 2 x 5de etappe Tour de Suisse (WT)
  • 6de TTT Eneco Tour (WT)
  • 7de Gent-Wevelgem (WT)
  • 8ste etappe Tirreno-Adriatico (WT)
  • 8ste Criterium Lommel
  • 9de etappe Tour de Suisse (WT)
  • 10de Tour de l'Eurométropole (1.1)

2015 (profs) - Lotto-Soudal

2 overwinningen:

  • Roeselare (nat.)
  • Dernycriterium Wilrijk

18 top10 plaatsen:

  • 2de Belgisch kampioenschap Tervuren
  • 2de etappe Tour de Suisse (WT)
  • 2de etappe Tour de l'Eurométropole (2.1)
  • 3de eindklassement Tour de l'Eurométropole (2.1)
  • 3de etappe Ronde van België (2.HC)
  • 4de etappe Tour de l'Eurométropole (2.1)
  • 5de GP Plouay (WT)
  • 5de etappe Tour de l'Eurométropole (2.1)
  • 6de etappe Tour de Suisse (WT)
  • 6de etappe Tour de Wallonie (2.1)
  • 7de E3-Prijs Vlaanderen (WT)
  • 7de Gent-Wevelgem (WT)
  • 7de WK TTT
  • 2 x 7de etappe Tour de l'Eurométropole (2.1)
  • 8ste Ronde van Vlaanderen (WT)
  • 8ste etappe Volta ao Algarve (2.1)

2014 (profs) - Lotto-Belisol

12 top10 plaatsen:

  • 2de etappe Tour Down Under
  • 2de etappe Ronde van Qatar
  • 3de etappe Ronde van Qatar
  • 3de eindklassement Ronde van Qatar
  • 6de etappe Ronde van Qatar
  • 7de TTT Tirreno-Adriatico
  • 10de Gent-Wevelgem
  • 10de GP Plouay
  • 10de etappe Tour de France

2013 (profs) - Lotto-Belisol

1 overwinning: Etappe Ronde van de Middellandse Zee

15 top10 plaatsen:

  • 3de Ronde van Vlaanderen
  • 4de GP Plouay
  • 5de etappe Ronde van de Middellandse Zee
  • 5de TTT Tour de France
  • 6de etappe Ronde van België
  • 7de eindklassement Ronde van de Middellandse Zee
  • 8ste Omloop Het Nieuwsblad
  • 8ste etappe Tour de France
  • 8ste eindklassement Ronde van België
  • 8ste etappe Tirreno-Adriatico
  • 9de eindklassement Ster ZLM Toer
  • 9de etappe Tour de Picardie
  • 9de etappe Ronde van de Middellandse Zee

2012 (profs) - Lotto-Belisol

4 overwinningen:

  • Etappe + eindklassement Franco-Belge
  • Etappe Ronde van Luxemburg
  • Criterium Lombardsijde

13 top10-plaatsen:

  • 2 x 2de etappe Eneco Tour
  • 3de etappe Ronde van Luxemburg
  • 3de etappe Ster Zlm Toer
  • 3de eindklassement Ster Zlm Toer
  • 3de etappe Franco-Belge
  • 4de Heistse Pijl
  • 4de etappe Franco-Belge
  • 5de GP Plouay
  • 7de GP Montréal
  • 7de Olympische wegrit Londen
  • 8ste etappe Ster Zlm Toer
  • 8ste etappe Franco-Belge

2011 (profs) - Omega Pharma - Lotto

16 top10-plaatsen:

  • 2de E3-Prijs Vlaanderen
  • 3de Wolvertem-Meise
  • 3de etappe Eneco-Tour
  • 3de Stadsprijs Geraardsbergen
  • 4de criterium Peer
  • 4de GP Montreal
  • 5de Wereldkampioenschap Kopenhagen
  • 5de etappe Tour Down Under 
  • 5de etappe Eneco Tour
  • 6de criterium Aalst
  • 6de Vattenfall Cyclassics
  • 7de etappe Parijs-Nice
  • 7de Gullegem Koerse
  • 8ste etappe Tour Down Under 
  • 9de Omloop Het Nieuwsblad
  • 10de etappe Tour de France

2010 (profs) - Omega Pharma - Lotto

18 top10-plaatsen:

  • 2de etappe Ronde van de Algarve
  • 2de etappe Eneco Tour
  • 3de etappe Tour Down Under
  • 3de Memorial Rik Van Steenbergen
  • 4de etappe Tour de France
  • 4de criterium Aalst
  • 2 x 5de etappes Eneco Tour
  • 6de Gent-Wevelgem
  • 6de Belgisch kampioenschap Leuven
  • 6de etappe Tour de France
  • 6de etappe Eneco Tour
  • 7de etappe Tour Down Under
  • 7de etappe Tour de France
  • 8ste eindklassement Tour Down Under (winnaar jongerenklassement) 
  • 9de etappe Tour de France
  • 9de GP Wallonie
  • 10de eindklassement Eneco Tour

2009 (profs) - Silence - Lotto

30 top10-plaatsen w.o.:

  • 2de etappe 4-daagse Duinkerke
  • 2 x 2de etappes Ronde van Polen
  • 3de etappe Ronde van Qatar 
  • 3de etappe Ruta del Sol
  • 3de Tour de Rijke
  • 2 x 4de etappes 4-daagse Duinkerke
  • 4de Dutch Food Valley Classic
  • 2 x 4de etappes Ronde van België
  • 4de GP Zottegem
  • 5de etappe Ronde van Qatar  
  • 5de etappe Tour de Suisse
  • 2 x 5de etappes Ruta del Sol
  • 5de eindklassement 4-daagse Duinkerke
  • 5de etappe Tour de Wallonie
  • 5de etappe Ronde van Polen
  • 2 x 6de etappes Vuelta a Espańa
  • 2 x 7de etappes Vuelta a Espańa
  • 8ste etappe Vuelta a Espańa

2008 (profs) - Silence - Lotto

7 overwinningen

  • Kampioenschap van België - Knokke-Heist
  • Etappe Ronde van Polen
  • Etappe Franco-Belge
  • Kortemark
  • Dernycriterium Antwerpen
  • Criterium Kortrijk
  • Dernycriterium Strombeek-Bever

47 top10-plaatsen w.o.:

  • 2de etappe Ronde van de Algarve
  • 2de Nokere Koerse
  • 2de etappe Ronde van België
  • 2de etappe Ronde van Denemarken
  • 3de etappe Eneco Tour
  • 3de Memorial Rik van Steenbergen
  • 3de eindklassement Franco-Belge
  • 2 x 3de etappes Franco-Belge
  • 4de etappe Eneco Tour
  • 5de eindklassement Ronde van Qatar
  • 2 x 5de etappes Ronde van Qatar
  • 5de etappe Ronde van België
  • 5de etappe Ronde van Denemarken
  • 2 x 5de etappes Eneco Tour

2007 (beloften) - Davitamon - Win for Life - Jong Vlaanderen

4 overwinningen w.o.

Parijs - Tours Espoirs
Etappe Ronde van Vlaams-Brabant

  • 2de etappe Tour de Normandie
  • 2de etappe Tour de Loir et Cher
  • 2de etappe Granitier Breton
  • 2de eindklassement Ronde Vlaams-Brabant
  • 2de etappe Ronde van Namen
  • 3de etappe Tour de Normandie
  • 2 x 3de etappe Granitier Breton
  • 2 x 3de etappe Ronde Vlaams-Brabant
  • 3de profs Zele
  • 4de etappe Tour de Normandie
  • 4de Deinze-Ieper
  • 4de etappe Triptique des Monts et Chateaux
  • 4de Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden
  • 5de etappe Tour de Normandie
  • 5de etappe Giro del Capo
  • 5de etappe Triptique des Monts et Chateaux
  • 6de Brussel-Opwijk
  • 6de etappe Granitier Breton
  • 6de etappe Ronde Vlaams-Brabant
  • 6de B.K. tijdrijden
  • 7de eindklassement Granitier Breton
  • 8ste etappe Tour de Normandie
  • 8ste etappe Tour de Loir et Cher
  • 9de etappe Granitier Breton
  • 10de Circuit de Wallonie
  • 10de Sluitingsprijs Putte-Kapellen
  • 35 top10 plaatsen


 

2006 (beloften) - Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen

5 overwinningen w.o.

Etappe Ronde van Normandië
Etappe Tour de Loir et Cher
P.K. Vlaams-Brabant
Etappe Ronde van Namen

  • 2de ITT Ronde van Vlaams-Brabant
  • 3de etappe Ronde van Normandië
  • 3de etappe Tour de Loir et Cher
  • 3de etappe Granitier Breton
  • 3de Circuit de Wallonnie
  • 3de etappe Ronde van Berlijn
  • 4de etappe Granitier Breton
  • 4de etappe Ronde van Normandië
  • 4de etappe Ronde van Namen
  • 4de Omloop Vlaamse Scheldeboorden
  • 5de etappe Ronde van België
  • 3 x 5de etappe Granitier Breton
  • 5de etappe Tour de Loir et Cher
  • 5de etappe Ronde van Normandië
  • 5de etappe Giro del Capo
  • 6de etappe Granitier Breton
  • 6de etappe Triptique des Monts et Chateaux
  • 6de profs Zele
  • 7de eindklassement Granitier Breton
  • 7de Brussel-Opwijk
  • 7de etappe Ronde van Berlijn
  • 7de etappe Ronde van Vlaams-Brabant
  • 7de B.K. tijdrijden
  • 8ste etappe Ronde van Normandië
  • 8ste eindklassement Ronde van Vlaams-Brabant
  • 8ste B.K. beloften
  • 8ste Schaals Sels
  • 9de etappe Triptique des Monts et Chateaux
  • 11de Parijs - Brussel
  • 42 top10 plaatsen

 

2005 (beloften) - Bodysol - Win for Life - Jong Vlaanderen

1 overwinning

Gooikse Pijl (1.12)

  • 4de 5de etappe Ronde van België (2.2)
  • 5de GP Pérenchies (1.2 FR)
  • 6de Aalst – Sint-Truiden
  • 8ste Sluitingsprijs Putte-Kapellen (1.1)

 

2004 (beloften) - Jong Vlaanderen 2016

3 overwinningen w.o.

P.K. tijdrijden Vlaams-Brabant
Etappe Ronde van Namen
15 top10 plaatsen

 

2003 (juniores) - Sweet Paradise - Quick.Step

7 overwinningen
38 top10 plaatsen

Eindwinnaar Münsterlandtour
1ste tijdrit Münsterlandtour
1ste vierde etappe Münsterlandtour
1ste eerste etappe Luik - La Gleize
1ste achtste etappe Tour de l'Abitibi

  • 2de vijfde etappe Giro della Toscana
  • 2de derde etappe Luik - La Gleize
  • 2de eindklassement Luik-La Gleize
  • 2de Omloop Mandel-Leie-Schelde
  • 2de derde etappe GP de Rüebliland
  • 2de eerste etappe Münsterlandtour
  • 2de Nord-Pelham
  • 3de Belgisch Kampioenschap tijdrijden
  • 3de vierde etappe Tour de l'Abitibi
  • 3de tweede etappe GP de Rüebliland
  • 4de tijdrit Ster van Zuid-Limburg
  • 4de eindklassement GP de Rüebliland
  • 5de eindklassement Ster van Zuid-Limburg
  • 5de derde etappe Giro della Toscana
  • 5de P.K. Vlaams-Brabant
  • 6de eerste etappe Giro della Toscana
  • 6de derde etappe Tour de l'Abitibi
  • 7de vierde etappe Giro della Toscana
  • 7de zesde etappe Tour de l'Abitibi
  • 7de vierde etappe GP de Rüebliland
  • 8ste Moen-Kluisbergen-Moen
  • 8ste eerste etappe Ster van Zuid-Limburg
  • 81ste Wereldkampioenschap te Hamilton

 

2002 (juniores) - Mez Team Belgium

2 overwinningen
28 top10 plaatsen

Kampioen van België

  • 2de Omloop Vlaamse Ardennen
  • 2de jongerenkl. West-Brab. Pijl
  • 3de B.K. tijdrijden
  • 5de jongerenkl. Heuvelland (WB)
  • 5de P.K. Vlaams-Brabant
  • 6de Ronde van de Condroz
  • 6de West-Brabantse Pijl
  • 8ste Ville-Pommeroeul
  • 8ste Luik-La Gleize
  • 9de Keizer der juniores
  • 49ste Wereldkampioenschap te Zolder

2001 (juniores) - Mez Team Belgium

11 overwinningen

Kampioen van België tijdrijden
Eindwinnaar Ronde van het Meetjesland
Eindwinnaar Ronde van Antwerpen
1ste interclubwedstrijd Kalmthout

  • 2de eindklassement Tour Européen des Jeunes
  • 3de P.K. tijdrijden Vlaams-Brabant
  • 3de Polleur-Stoumont-Polleur
  • 3de interclubwedstrijd Meerbeke
  • 3de interclubwedstrijd Affligem
» » Follow JR on Twitter !
 
 
» » Wheely on the wall !